top of page
 • Nasıl üye olabilirim?
  Üye olmak için web sitemizdeki kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra sizi çevrimiçi veya çevrimdışı ödeme seçeneği verilecektir. Tüm süreci başarıyla tamamladıktan sonra e-posta adresinize gerekli bilgileri sağlayacağız.
 • Nasıl üyeliğimi yenilerim?
  Üyeliğinizi yenilemek için web sitemizdeki hesabınıza giriş yaparak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kulüp merkezimizdeki resepsiyonistlerimize de başvurabilirsiniz. Ücretli aboneliklerinizi üyelik sayfanızda yönetebilirsiniz.
 • Abonelik dönemim bittikten sonra yenilemeyi unutursam ne olur?
  Abonelik döneminizin sonunda yenilemeyi unuttuğunuzda, üyeliğiniz otomatik olarak askıya alınır. Yenileme işlemi için belirli bir süre tanınır. Bu süre içinde yenileme yapmazsanız, haklarınız askıya alınır ve tekrar etkinleştirmek için ek bir ücret ödemeniz gerekebilir.
 • Kurs programına zamanında katılamazsam ne olur?
  Kurs programına zamanında katılmamanız durumunda, seans hakkınız kullanılmış olarak kabul edilir. Bu nedenle, program başlama saatinde hazır olmanız önemlidir.
 • Havuza gelirken hangi kişisel donanımları temin etmem gerekiyor?
  Havuza gelirken yüzme mayosu / bikini, havlu ve terlik gibi temel kişisel donanımları yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Diğer ekipmanlar için gerekli bilgilendirme kurs öncesi yapılacaktır.
 • 18 yaşından küçükseniz kurslara katılabilir misiniz?
  18 yaşından küçük olanlar, velileri veya yasal vasileri eşliğinde kurslara katılabilirler. Velilerin veya yasal vasilerin katılımı, katılımcının kaydı için gereklidir ve kurs süresince sorumlulukları altındadır.
bottom of page